تولید موشن گرافیک
موشن گرافیک تکنیکی جدید برای معرفی و پرزنتیشن خدمات یا محصولات شما می باشد. در ابتدای براساس هدف از ساخت تیزر که ارائه م یدهید با توجه به خدمات یا محصولات شما توسط تیم ایده پردازی سناریو ارائه می شود و تیم طراحی با توجه به سناریو ارائه شده از قالب های گرافیک جذاب استفاده می کند و با در هم آمیختن آنها شکل زیبایی از نظر بصری به ویدئو میدهد و در انتها با توجه به خواست شما از موسیقی و گوینده صدا آشنا و معروف استفاده می نماییم تا ویدئویی جالب برای معرفی هر چه بیشتر کسب وکارتان در فضای دیجیتال ومجازی داشته باشید.
اصطلاح " موشن گرافیک " توسط کتاب تریش و کریس مایر در مورد استفاده از Adobe After Effects با عنوان Creating Motion Graphics معروف شد.
هزینه تولید موشن گرافیک
تهیه موشن گرافیک نسبت به ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همچنین انیمیشن تبلیغاتی هزینه کمتری دربر دارد؛ چرا که عوامل پرهزینه مانند فیلم‌برداری، طراحی صحنه، طراحی لباس، ساخت لوکیشن، دستمزد بازیگران و… در موشن گرافیک حذف می‌شوند. در مقابل باید بودجه‌ای برای تیم استوری بورد، تیم انیماتور، تیم فیلمنامه (سناریو) و گویندگان (نریشن) در نظر گرفت.
نکاتی در ساخت موشن گرافیک
• در ساخت موشن گرافیک نسبت به تیزرهای تبلیغاتی می‌توان بیشتر از متن استفاده کرد.
• عناصر گوناگون موشن گرافیک می‌توانند با توجه به خلاقیت و ابتکار انیماتور به حرکت درآیند و جذابیت موشن گرافیک تولید شده را دو چندان کند. ترکیب رنگ مناسب، تصاویر با کیفیت، حرکات عناصر،صداگذاری مناسب و… تأثیر مثبت در جلب توجه مشتریان و مخاطبان دارد.
• صرف وقت بیشتر، چینش متفاوت و خلاقانه عناصر و… می‌تواند در ساخت موشن گرافیک حرفه‌ای کمک کند.
• بعد از ساخت موشن گرافیک، ویدئوی شما نیاز به صداگذاری توسط گویندگان و یا موسیقی مناسب با گرافیک ویدئوی خود دارد.
• میزان صدای گوینده و یا موسیقی نباید خیلی کم، خیلی زیاد، کند و یا سریع باشد.
• صداگذاری باید هماهنگ با تصاویر، نوشته‌ها و سایر المان‌های موجود در موشن گرافیک باشد.
• از نظر طراحان، بهترین برنامه‌‌ها و نرم‌افزارها برای ساخت موشن گرافیک نرم‌افزارهای افتر افکت و ایلاستریتور است. • با استفاده از موشن گرافیک، می‌توانید پیچیده‌ترین ایده‌های خود را به شکلی ساده و قابل درک به مخاطب ارائه کنید.
مراحل ساخت موشن گرافیک
مراحل ساخت موشن گرافیک به ترتیب زیر خلاصه می‌شود : دریافت ایده و نظرات سفارش دهنده
نشست با سفارش دهنده و عقد قرارداد
ارائه سناریو به کارفرما
آغاز روند تولید موشن گرافیک
ارائه موشن گرافیک تولید شده جهت بازبینی
سناریو موشن گرافیک


ما تاکنون مفتخر بوده ایم که بیش از 200 پروژه را با موفقیت تولید و ارائه کنیم .
تعدادی از نمونه کارهای ما در پایین صفحه قابل مشاهده می باشد.